Čajoví medvídci

autor: Honza - 26.10. 2021

Je ráno a já se ohlížím za dny svého dětství. Za okny padalo barevné listí a děda přikládal do kamen. V koutě proběhla myš a kocour Ferda si vesele spal dál. Mně proběhl mráz po zádech z výdechu chladného rána. Sedíc přisunutý ke stolu nic nevidím. Jsem malý a mé oči na stůl nedosáhnou. Natahuji ruku a s ní se vrací čaj. Černý slazený čaj…

Na téma dětství bych mohl psát hodně dlouho, ale kvůli tomu tyto řádky nevznikají. Chci jen poukázat na možnosti dnešní doby. Kolik čajů dnes můžeme ochutnat? Kolika způsoby si ho můžeme osladit?

Z toho důvodu jsem byl nadšený, když jsem na trhu objevil čajové medvídky, dinosaury a jednorožce, kteří se po zalití horkou vodou promění v ochucený ovocný čaj. Jak já těm dnešním dětem závidím a říkám si, jaké by to tenkrát bylo? Snídaně by hned byla zábavnější (chtělo by to tedy nižší stůl, abych z toho tehdy něco měl).

Parta těchto gumových kamarádů je mezi dětmi velmi oblíbená. Oblíbilo si je i to moje vnitřní dítě, kterému se při každé novince od společnosti Lipoo rozzáří oči. Pojďme společně rozzářit očka těch Vašich ratolestí, protože i oni budou jednou na tyhle rána vzpomínat.

Věděli jste, že na e-shopu najdete i dinosauří a jednorožčí snídaně? Pokud ne, hoďte voko sem.

Čtěte také