Ovocné džemy ZEZEM

autor: Honza - 15.10. 2021

Není nad to, když si člověk může vypěstovat vlastní ovoce. Ne každý má tu možnost a když už tu možnost má, kolikrát neví jak ho zpracovat, aby vydrželo co nejdéle. Jasně, pohádku o mrazáku známe. Na pohádku o džemu si každý už netroufne, a proto jsem přemýšlel, co Vám na e-shopu nabídnout k Vaší spokojenosti.

Výběr byl náročný, ale abych nesklízel veškeré ovoce sám, musím uznat, že jsem si nechával z velké části poradit. Nicméně finální rozhodnutí mají moje oči a věčně po sladkém toužící ústa.

Proč vyhrály zrovna džemy od Zezem? Džemy musím vyzdvihnout především kvůli menšímu obsahu cukru. Tím se z džemů nestává úplná kalorická bomba, a hlavně džemu zůstává charakteristická chuť daného ovoce. Jsou višně kyselé? Pak by i džem měl vyvolat lehce kyselý úškleb a ne náběh na cukrovku.

Dále hodnotím jednoduchý a přesto přitažlivý vzhled. Je to právě ten pohled, který dokáže otevřít víčko a ponořit lžičku do sklenice nadupané ovocem. Navíc jsou džemy důkazem toho, že to jde i bez chemie, barviva a umělých konzervantů.

Na závěr jsem nadšený z toho, že za přípravou džemů stojí tým mladých lidí, kteří si plní své sny. Pocházejí z Českého ráje, který je mi jak již víte velmi blízký. Svým nákupem tedy podporujete nejen své gastronomické umění, ale také několik lidí včetně mě, kteří chtějí svoji práci dělat s láskou a vykouzlit tak úsměv u spokojeného zákazníka.

Hoďte voko do nabídky a najděte si svého favorita. Mým je zatím ten višňový.

Čtěte také