Plecháčky od Ester

autor: Honza - 20.10. 2021

Všechno to začalo s televizním hitem Hry o trůny a Ester mi namalovala první obrázek na přání. V ten den jsem ještě netušil, že mi jednou bude ručně malovat plecháčky, natož že si otevřu e-shop.

Musím říct, že s Ester toho máme hodně společného. Sice neposloucháme stejnou hudbu a jeden z nás neumí malovat, ale máme podobný pohled na svět. Nebereme vše moc vážně a co je černé nevidíme zase tak černě. Když se narodil e-shop, měl jsem hned jasno o spolupráci s Ester.

Já vymýšlel hlášky a ona jim vdechla život. Věřím, že každá hláška si najde spřízněnou duši. Není třeba se na Svět dívat pesimisticky a morbidně. Pokud je na plecháčku například hláška: Na jaře už nezaseju (vypůjčeno z filmu), neznamená to, že se jara nedožijete! Je to moje každoroční hláška, kdy si říkám, že příští rok už nezaseju například lilek, protože u nás stejně nikdy neplodí. Nezasadím brambory, protože sklidím míň než zasadím atd…

A víte jak to dopadne? Žiju a ten lilek i brambory mám stejně! Prostě taková namlouvací lež zahradníků. Je třeba číst mezi řádky a dostat se autorovi trochu pod kůži. Hlášky se nerodí ze dne na den, ale věřím v jejich rozšiřování.

Proto si spolupráce s Ester nesmírně vážím a jsem rád, že dodává zboží na e-shopu originalitu. Ester naleznete na Instagramu jako @esterdiy.

Na Plecháčkovou rodinku můžete hodit voko sem.

Čtěte také