Sójové svíčky s příběhem

autor: Honza - 6.10. 2021
Máme tu další den a já přemýšlel nad tím, jaké téma zvolit. A proč zrovna svíčky? Ještě, než jsem to tu celé spustil, chodily mi dotazy, zda tu budu prodávat i něco z vlastní výroby. Odpověď na otázku naleznete v těchto řádcích.

Mnou vyráběné svíčky jsou jako já, nedokonalé. Pokaždé vypadají jinak a vždy vypráví jiný příběh. Snažím se do nich vložit i něco z mého života. Proto je možné v nich spatřit radost, lásku, nebo třeba sušené květy z téměř vlastní zahrádky. Výroba svíček je pro mě uklidňující a vždy se těším na závěr, kdy vosk ztuhne a vidím jak se dílo podařilo.

No a pojďme hodit voko na jejich složení. Jak už název napovídá, jsou vyrobeny ze sójového vosku, který je 100% přírodní. Tyto svíčky vydrží hořet až 2x déle než ty standartní. Vosk je doplněn esenciálním olejem, aby zpříjemnil atmosféru lehkou vůní. Potěšit můžete také svůj zrak, protože každá svíčka je tématicky dozdobena dary přírody.

Ideální do podzimních dní, kdy se jen tak zabalíte do deky s kvalitním čajem a necháváte svou mysl relaxovat. Díky originálnímu balení je svíčka vodná také jako dárek.

PS: po předchozí domluvě, je možné si napsat o praskající dřevěný knot 🙂

Mějte se hezky, Honza

Čtěte také